Nowe usługi w laboratorium PDF Drukuj Email

Jesteś chory, unieruchomiony w domu, czy też z innego powodu poruszanie sprawia Ci trudności a musisz wykonać badania laboratoryjne? Możemy Ci pomóc. Informujemy, że Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej naszego szpitala rozszerzył ofertę swoich usług. By wyjść naprzeciw potrzebom osób unieruchomionych proponujemy pobranie materiału do badań w domu pacjenta oraz możliwość przesłania wyniku pocztą.

Jedynym warunkiem pobrania badań w domu jest zamieszkanie na terenie Bytomia i wcześniejsze ustalenie terminu telefonicznie pod nr 032 3964630 (cena usługi 25 zł., przesłanie wyniku pocztą 5 zł.). Wprowadzono także nowe pozycje badań m. in.: HbF oraz testy przesiewowe na obecność narkotyków w moczu oraz usługę w trybie PILNE – CITO, która skraca czas oczekiwania na pojedynczy parametr do jednej godziny a na komplet wyników panelu badań z zakresu: hematologii, koagulologii, badań podstawowych, chemii klinicznej, immunochemii, białek specyficznych oraz HbA1C do dwóch godzin.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

J.K.