Rusza zimowa edycja konkursu fotograficznego PDF Drukuj Email

Póki zimowa aura sprzyja zapraszamy wszystkich, których pasjonuje fotografia, ciekawa architektura, czy też zabytkowe - secesyjne budynki, do wzięcia udziału w II edycji konkursu fotograficznego „Szpital zimą”. Swoje prace mogą zgłaszać osoby zajmujące się fotografią na co dzień zawodowo i hobbystycznie. 3 zdjęcia wykonane dowolnym sprzętem fotograficznym i utrwalone w dowolnej technice fotograficznej prosimy przesyłać do dnia 28.02.2010 roku na adres mailto: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Galerię najciekawszych prac zaprezentujemy podczas obchodów jubileuszu 100-lecia ówczesnego Krüppelheim zum Heiligen Geist (Domu Kalek pod wezwaniem Ducha Świętego), fotografie zawisną także na ścianach szpitalnych sal i korytarzy. Dla uczestników będzie to niewątpliwie możliwość zaprezentowania zmysłu artystycznego i swojego talentu. A zwycięzców wyłoni jury w składzie:

• Adrian Garcorz Z-ca Dyrektora ds. Adm.- Technicznych

• dr Ewa Bień Kierownik Pracowni Endoskopowej

• Urszula Woźniak Inspektor ds. Osobowych.

Na laureatów czekają nagrody książkowe. Prace konkursowe przyjmowane będą w formie elektronicznej, podpisane imieniem i nazwiskiem autora lub za pomocą poczty tradycyjnej na płycie CD lub DVD z dopiskiem „Dział Marketingu – konkurs fotograficzny”. Wymogiem jest format JPG, wielkość pliku do 1,5 MB. Uczestnictwo w konkursie oznacza wyrażenie zgody na nieodpłatne i wielokrotne wykorzystywanie zdjęć przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu w celach promocyjnych. Wszelkich dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Dział Marketingu i Promocji, tel. 032 396 4657.

Zapraszamy Państwa do udziału!