Dżem charytatywnie PDF Drukuj Email

14 grudnia 2009 roku o godz. 19.00 w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca zagra Dżem – legenda polskiej muzyki bluesowej i rockowej. Grupa powstała na początku lat 70. Popularność przyniosły mu m. in. przeboje "Paw", "Cegła" i "Whisky", a świetne i dynamiczne koncerty powiększają rzesze wiernych i oddanych fanów.

Niezwykłość akustycznych dźwięków i sceniczna charyzma będzie okazją do wysłuchania największych przebojów Dżemu nie tylko dla wielbicieli. Na tym koncercie nie może zabraknąć ludzi dobrej woli, bowiem grupa zagra dla Hospicjum Cordis. Społeczne Towarzystwo Hospicjum Cordis rozpoczęło swą działalność w 1990 roku. Swoją opieką obejmuje dorosłych i dzieci. W tym roku rozpoczęto przebudowę dawnego szpitala górniczego w celu dostosowania go do potrzeb nowoczesnego hospicjum stacjonarnego i uruchomienia jedynego na Śląsku oddziału dziecięcego. Przyłączając się do tego szczytnego celu zapraszamy Państwa na koncert.

Więcej informacji:www.hospicjumcordis.pl