Dla każdego coś dobrego! PDF Drukuj Email

Jak dbać na co dzień o swoje zdrowie? Co robić a czego unikać? Z jakich złych przyzwyczajeń zrezygnować a jakie wprowadzić? Jak dobrać i urozmaicić swoją dietę? Jak dbać o swój wygląd i urodę?- tego dowiedział ten, kto w sobotę przyszedł na nasz piknik zdrowotny.

Na stadionie bytomskiej Polonii porad profilaktycznych udzielali nasi specjaliści. Bezpłatnie mierzono ciśnienie krwi, tkankę tłuszczową, badano skórę i wzrok a w specjalnym osteobusie można było zbadać gęstość kości. Nie zabrakło stoiska ze zdrową żywnością, gdzie można było popróbować zdrowych i ekologicznych produktów. Swoje ekspozycje mieli również producenci sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Można było w wygodnych fotelach poddać się relaksacyjnym masażom. Dla pań przygotowaliśmy liczne stoiska gdzie mogły ocenić stan swojej skóry a panie dermokonsultantantki profesjonalnie dobierały kosmetyki. Najmłodszym zorganizowano kącik małego pacjenta, w którym poprzez konkursy rysunkowe wpajano podstawowe zasady higieny. Nie lada atrakcją dla milusińskich było malowanie twarzy i zabawa z piłką zorganizowana przez trampkarzy Polonii Bytom. Gwoździem programu był mecz charytatywny na cele onkologiczne Polonia Bytom vs reprezentacja szpitala. A więc dla każdego coś dobrego!

Nie zabrakło miłej piknikowej atmosfery, zabrakło dobrej pogody i frekwencji ze strony naszych pracowników.

Dla naszych piłkarzy oraz najmłodszych przygotowano na pamiątkę płyty ze zdjęciami i filmami z meczu - do odebrania w Dziale Marketingu.