Ostatni trening przed meczem PDF Drukuj Email

Piłkarska reprezentacja szpitala 12 września rozegra mecz charytatywny z Polonią Bytom – VIP. W sobotę 5 września odbył się ostatni trening naszych zawodników.  Spotkanie treningowe nie różniło się zbytnio od poprzedniego. Była to znowu zespołowa praca nad wytrzymałością, szybkością, trafnością podań, dużo biegania i rozciągania mięśni. Ponownie też pogoda nie rozpieszczała zawodników – było zimno, wiało i przez cały trening padał deszcz.

Relacja zdjęciowa z treningu.

Życzymy zawodnikom słonecznej pogody w sobotnie południe i radosnych uśmiechów po meczu.

Ponadto informujemy, że w dniu 9 września o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne, które poprowadzi kapitan drużyny - Tomasz Kuczera. Miejsce spotkania - aula szpitalna, I piętro.